Hokejisté Černošic se z debaklu rychle otřepali

Foto: SK Sršni Kutná Hora

Po dvou porážkách v řadě, včetně debaklu 1:10 ve Slaném, se hokejisté Černošic opět vrátili v krajské lize na vítěznou vlnu. Chuť si spravili s Kutnou Horou, kterou přehráli hladce 8:2.

Na ledě Slaného předvedly Černošice jednoznačně nejhorší výkon v dosavadním průběhu sezony. „Utkání se nám vůbec nepovedlo. Nezachytili jsme ani úvod, dali jsme sice první branku, ale nepomohlo nám to. Hráči neplnili, co jsme si řekli, málo jsme bruslili, nepokrývali hráče a po hrubých chybách jsme dostávali velmi laciné góly,“ láteřil černošický trenér Luděk Záhorský.

Hostující celek nakonec odjížděl s desetigólovým přídělem. „Slanému se zpočátku možná výsledkově tolik nedařilo, ale jde o kvalitní tým a špatný přístup a chyby, jaké jsme předvedly, dokáže potrestat,“ dodal Záhorský.

V Slaném mu sice chyběli někteří hráči, ovšem jako výmluvu to rozhodně nebral. „Nastoupili hráči, kteří mají svoji kvalitu a měli ji prokázat,“ má jasno trenér, který byl daleko více spokojený po domácím zápase s Kutnou Horou.

„Hráči dobře pracovali a plnili to, co jsme si řekli. Kutná Hora má mladé kvalitní mužstvo, myslím si, že jde o tým budoucnosti. Z hokejového hlediska šlo o dobrý zápas, mě se moc líbil z obou stran. Hrál se opravdu hokej, žádná mlácená. Soupeře jsme prakticky celý zápas přehrávali, ale líbilo se mi, že se snažili hrát hokej za každého stavu. Nebyla to z jejich strany žádná bouraná,“ okomentoval Záhorský výhru svého týmu 8:2.

Černošicím patří v tabulce „západní“ skupiny Krajské ligy druhé místo, navíc mají k dobru odložený zápas v Příbrami. O další body se utkají v sobotu 11. listopadu na ledě jednoho ze soupeřů ze sousední „východní“ skupiny – Velkých Popovic.

(ph)