Paleček zahraje své Ježkárny, Jahelka soudničky

Foto: archiv

Na známé folkové hity jako Prodavač limonád nebo Hele, lidi se můžete těšit během koncertu Miroslava Palečka v sále řevnického kina v úterý 21. listopadu. 

Na pódiu s ním tentokrát nevystoupí jeho dlouholetý kolega Michael Janík, ale písničkář Ivo Jahelka. Jejich dvojkoncert začíná v 19:30 hodin.

„Připomenu se některými staršími písněmi, větší prostor dostanou skladby z alba Ježkárny, tedy písně trojice Jaroslav Ježek, Jan Werich a Jiří Voskovec,“ prozradil Miroslav Paleček. Album s písněmi Osvobozeného divadla vydal v roce 2015. Slibuje, že během večera v Řevnicích dojde i na žhavé novinky. „Ivo posluchače rozesměje svými zhudebněnými soudničkami a přiblíží atmosféru soudních síní a předsíní. Na konci pořadu si spolu možná i zazpíváme,“ doplňuje Paleček, který do dolního Poberouní jezdí rád již od mládí.

Zvýhodněné vstupenky za 250 korun budou k dostání v předprodeji, v řevnickém knihkupectví a dobřichovickém informačním centru. Zakoupíte je rovněž na místě před koncertem za 280 korun. Vstupné pro děti do 12 let a seniory nad 60 let je 180 korun v předprodeji a 200 korun na místě. „Přijďte si užít příjemnou koncertní atmosféru a setkat se s přáteli třeba při skleničce dobrého vína. Koncert potrvá přibližně hodinu a půl,“ zve pořadatelka Lucie Kukulová.

(pan)