Florbalisté si v domácí hale zahrají o důležité body

Foto: archiv klubu

Florbalisté Alien Nation se představí na domácí půdě v černošické hale Věry Čáslavské. Právě tam se v sobotu 17. ledna odehrají zápasy dalšího kola Pražské a středočeské soutěže mužů.

Koncem ledna už moderní sportovní halu pojmenovanou po legendární gymnastce Věře Čáslavské florbalisté jednou zaplnili, a to při turnaji dorostenců. Mladí Alieni si užili výtečnou atmosféru a své příznivce potěšili dvěma výhrami. Vítězný pokřik by v domácím prostředí rádi spustili také hráči týmu mužů, kteří v rámci 8. kola odehrají rovněž dva duely.

Do obou půjdou v roli papírového favorita, narazí totiž na nejslabší celky dosavadní sezony. Nejprve vyzvou čtvrtý tým tabulky od 11:20 hodin na souboj poslední FbŠ Bohemians D a poté se ve 13:40 hodin utkají s předposledním FBC Hornets Praha.

„Vítáme všechny fandy florbalu a rádi bychom vás pozvali na jedny z posledních zápasů sezony. Jsou velice důležité, protože jestli chceme postoupit, potřebujeme vyhrát,“ zvou Alieni nejen své příznivce, ale všechny fanoušky stále populárnějšího sportu hraného s děrovaným míčkem.

Do haly Věry Čáslavské ovšem můžete zavítat už v 9 hodin, kdy je na programu první z desíti utkání celodenního turnaje. Vstupné je zdarma. Přijďte podpořit florbalové Alieny v cestě za důležitými body.

(ph)