DOBNET Měsíčník 10/2023

Tak jako se daří letos na podzim teplému počasí, daří se i lapkům, a to celoročně. Mizí věci z domů, aut i jízdní kola. Přečtěte si, jak lapkům co nejvíce zkomplikovat jejich činy a kam volat, pokud je u nich nachytáte.

Přinášíme také zajímavý rozhovor i historické okénko, které připomíná tradici našich oblíbených posvícení. Těšíte se? Na posvícení můžete zajít třeba do Zadní Třebaně nebo do Radotína. A co takhle zajet si z Hlásné Třebaně do Všenor? Teď už můžete, protože mezi těmito obcemi jezdí nová autobusová linka. Zastavuje také v Letech, kde stojí nová základní a mateřská škola a obec tu chystá stavbu další školní budovy.

Navíc jsme pro vás připravili dvě speciality: realitní téma, jež vám může pomoci k bezproblémovému prodeji, koupi či (pro)nájmu nemovitosti. A rozhovor s ojedinělou nabídkou, díky které vám mohou v peněžence zůstat tisíce korun navíc.

Nenechte si ujít na zpravodajském webu idobnet.cz:

Baví mě mít před sebou dosud neprobádané světy

Letos na jaře jste měli možnost zhlédnout seriálovou novinku Agrometal. Věděli jste, že je „z pera“ herce Rudolfa Hrušínského nejmladšího? Psaní je jeho velkou vášní.

Tip: Pokání Máří Magdalény, kde nasytíte tělo i ducha

Na Mníšek pod Brdy shlíží pozoruhodná kaple sv. Máří Magdalény, součást barokního areálu Skalka. I když sem zavítáte opakovaně, vždy na vás dýchne svébytný genius loci.

Černošická Rezidence je nejlepší v kraji

Titul Stavba roku Středočeského kraje 2023 získal projekt Rezidence u Kazínské skály v Černošicích, který míří do celostátního finále! Slavnostní vyhlášení proběhne v listopadu.

Soubor ke stažení: eDOBNET_10_2023