Zdravotníci zasahovali na silnicích i na hradě

Foto: Trans Hospital plus

V sobotu 1. dubna vládlo krásné téměř letní počasí. A obě posádky rychlé lékařské pomoci a rychlé zdravotnické pomoci Trans Hospitalu Plus se téměř nezastavili.

Nejdříve záchranáři zasahovali v Dobřichovicích u dopravní nehody motocyklu a osobního vozu, při které se lehce zranil motorkář.

Pak jeli do Hlásné Třebani, protože staršího muže bodla včela do hlavy. A následně na hrad Karlštejn, kde přímo ve věži upadla starší turistka do bezvědomí. S jejím snesením k sanitnímu vozu pomohli profesionální hasiči z Berouna.

V Osově pomáhali u čelnímu střetu dvou osobních vozidel. Z místa události převezli lehce zraněné dítě do nemocnice. Odpoledne v Řevnicích ošetřili malou dívenku, která se popálila na ruce.

V noci na neděli zdravotníci vyjeli do jedné z řevnických restaurací k mladému muži s řeznou ránou na ruce. Muž byl ale agresivní a napadal záchranáře i policisty. S pomocí strážců zákona se podařilo pacienta ošetřit a převézt na chirurgii na Karlově náměstí v Praze. Při zásahu byl lehce zraněn jeden z policistů.

(red)