Pepa Štross a Radim Uzel: O sexu převážně nevážně

Foto: MěstoCernosice.cz
Foto: MestoCernosice.cz

V pátek 27. února od 20 hodin se v Club Kinu Černošice koná divácky úspěšný pořad se sexuologem Radimem Uzlem. Jeho humorné i poučné vyprávění doplní písničkář Pepa Štross skladbami i básněmi Villona, Preverta a Kainara.

Diváci se mohou těšit na minimálně dvě hodiny vkusné zábavy, humoru, ale i poučení na ještě donedávna tabuizované téma. Radim Uzel je známý sexuolog a ředitel Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu. Zároveň je členem výboru Sexuologické společnosti České lékařské společnosti J.E. Purkyně, členem zahraničních odborných i dalších společností. Za rozhlasový pořad Červené uši obdržel cenu v mezinárodní soutěži vyhlášené Populačním institutem ve Washingtonu. Během večera odpoví na jakékoliv dotazy diváků z oblasti sexuologie (nejlépe anonymní).

Pepa Štross již více než třicet let objíždí naší republiku se svými písničkami, které jsou o lásce o rodině o životě a to převážně nevážně. Texty jeho písní mají nadhled a lehkou ironii. Věčnou inspirací je mu jeho vlastní početná rodina.

Vstupenky  zakoupíte za 130 korun v předprodeji v minimarketu u černošického nádraží, nebo za 150 Kč na místě v den akce.

(red)