NávraTy 2014

Manekyna_WEBJiž tuto sobotu 13. září od 15 hodin proběhne na nádvoří dobřichovického zámku jedinečná prezentace nové kolekce studia 333, o jejíž výjimečnosti hovoří i následující rozhovor.

Jak napovídá název akce, můžeme se vracet do míst i niterních krajin, kde se line sladká vůně cukrovinek a mísí se se zvukem violy. Papírové fotoaparáty proměníme v hudební la stroje a zahalíme se do nejjemnějšího hedvábí.

Ahoj, zdravím. Na úvod bych čtenářům ráda přiblížila, co za éterické bytosti před sebou mám. Tak pár slov o Vás…?
Veronika: Místo, ze kterého se navracíme je z daleké budoucnosti. Čas pro nás neexistuje.
Marie: Především, když tvoříme s dětmi za zády.
Veronika: Jsme designérky. S Maruškou jsme se seznámily v době našich studií na Univerzitě ve Zlíně a hned jsme si padly do oka. Začaly jsme společně tvořit a zjistily, že se krásně doplňujeme.Vzniklo 333 fashion.
Marie: Naše láska k této práci je jejím pohonem. Nejraději navrhujeme oděvy a kabelky pro konkrétní ženy ( můžeme i pro muže . Naše zákaznice jsou naší inspirací.

Díky. Začala bych rovnou s akcí NávraTy. Jak Vás napadlo prezentovat Vaši novou kolekci právě tímto způsobem?
Veronika: Hledaly jsme zajímavou formu, jak naši kolekci představit. Módní přehlídky všichni známe. Ale už jste stáli za objektivem při tvorbě módní fotky? Je to úžasné.

A co název, k čemu se konkrétně (ve své kolekci) navracíte Vy? “NávraTY” 2014
Marie: Navracíme se samy k sobě, ke svému nitru, k ženě v nás. Zdá se, že se snažíte lesk přehlídkových mol přiblížit všem, kteří se o módu zajímají, ale na akce světových návrhářů se nedostanou.

Je to Vaše idea? Jak tvoříte módu a vnímáte trendy?
Veronika: Ono není všechno zlato, co se třpytí. Spoustu světových návrhářů a jejich práci obdivujeme, ale je to svět velkého byznysu. Včetně trendů. Naše idea je jiná.
Marie: Móda je pro nás sebevyjádření a druh umění. Proto jsou „návraTY“ kabaretem, kde vystoupí umělci různých žánrů. Zajímavý bude i program pro děti. Připravily jsme výtvarný workshop a ukázku nevšední hudební školy pro děti „La škola“.

Pro jakou cílovou skupinu je tedy Vaše kulturní akce určena?
Veronika: Pro všechny milovníky a obdivovatele módy, hudby a dobrého vína. Především to všakbude příjemné odpoledne a večer, ve kterém se můžete osvobodit od každodenní rutiny a nechat se unášet na vlnách “ návraTŮ“..

Tak to vše a zajisté mnohem více Vám nabídne 333 fashion studio v rámci své jedinečné prezentace nové kolekce. Vám děvčata děkuji za stručný rozhovor a přeji mnoho úspěchů nejen s NávraTY jako takovými.

Rozhovor připravila Alžběta S. Svobodová

Předprodej vstupenek zajišťuje kancelář DOBNET, tel. 277 001 111.