Josef Klíma vyzpovídá slavné duo Martha a Tena

klimaNa sklonku zimy začal Josef Klíma zvát slavné sousedy do dobřichovické Vinárny u Karoliny. Zajímavé povídání vždy protnula příjemná hudba, jež doladila pohodovou atmosféru. Nyní máte jedinečnou příležitost setkat se spolu s ním se slavným duem Martha a Tena.

Zpěvačky řeckého původu se představí 10. dubna v 19 hodin opět v Dobřichovicích. A uzavřou letošní první cyklus, který se obnoví opět na podzim.

Oblíbené a úspěšné besedy novináře, spisovatele, hudebníka a reportéra Josefa Klímy s vypovídajícím názvem „Naši slavní sousedé“ byly obnoveny po několika letech. Letos v únoru Klíma podrobil svým zvědavým dotazům svého dlouholetého kamaráda z dětství houslistu Jana Hrubého.

Po něm následovala setkání se slavnými sousedy Ondřejem Hejmou, Ivanem Mládkem a spisovatelkou Ludmilou Vaňkovou. Kombinace Klímových zkušeností a talentu pro daný formát podpořené hudebními zážitky a atmosférou v publiku vytvořila tak uvolněnou atmosféru, že se mimo účinkujících (včetně spisovatelky Ludmily Vaňkové) rozezpívalo i publikum v hledišti.

Besedy podle jejich průvodce přinášejí možnost vyzpovídat slavné sousedy, které běžně potkáváme třeba v samoobsluze, vidíme je pak večer v televizi nebo od nich něco čteme a rádi bychom se jich na něco zeptali, ale stydíme se. Ve vinárně u Karoliny ale tyto zábrany padají. Vládne zde příjemná atmosféra, která je navíc podpořena hudbou kapely Na vlastní uši band.

VIDEO: Spolu s Dobnet TV nyní můžete „ochutnat“ krátký nekomentovaný sestřih z první besedy s houslistou Janem Hrubým.

(lh, vs, jm)

httpv://youtu.be/v7619Yin0Cg