Na prvního máje v Dobřichovicích zasviští švihadla

Foto: archiv týmu

První květnové pondělí od 12 hodin se v dobřichovické hale BIOS uskuteční 1. mezinárodní Rebelstyle Competition. A bude se na co dívat. Přijedou zkušené závodnice i začínající děti.

Diváci se tak na vlastní oči přesvědčí, co všechno se dá dělat se švihadly. Závodnice budou své sily porovnávat ve dvojicích. Po poledni vypukne závod v rychlosti a freestylu, program pro diváky obohatí vystoupení našich nejlepších skokanek a hostujících týmů.

Svou účast přislíbili skokané ze Slovenska, Maďarska a Německa. Přihlášeno je na 90 dětí ve věku od 6 do 18 let. Soutěžit budou nejen děvčata, která přivezla loni i předloni z mistrovství světa medaile, ale i roztomilé malé děti, které se švihadlem teprve začínají.

„Opravdu je na co se těšit. Přijďte se prvního května podívat a povzbudit skokany!“ zvou Olga Kepková a Šárka Plazzerová.

První ropeskippingová soutěž pod záštitou Rebels O.K. se odehrála v hale Bios letos 2. dubna. Zúčastnilo se jí 57 skokanek, které závodily v pěti disciplínách ve třech věkových kategoriích.

(red)