Jak mít něžnou náruč rodiče

Ilustrační foto: archiv
Ilustrační foto: archiv

Centrum komplexní péče v Dobřichovicích pořádá skupinový program pro stávající i budoucí rodiče miminek do osmi měsíců a pro všechny, kdo se starají o ty nejmenší.

Zájemci se mohou registrovat pomocí online formuláře (pod konkrétním datem zvolit kurz). Od fyzioterapeutky Mgr. Šabíkové se ve čtvrtek 13. listopadu nebo v sobotu 29. listopadu mimo jiné dozvědí, jak vypadá optimální psychomotorický vývoj i jaké jsou nejčastější nerovnováhy vývoje dítěte do prvního roku věku včetně prevence. Vyzkouší si také, jak miminko správně podporovat v jeho přirozené aktivitě, jak jej chovat, pokládat, nosit v šátku, baby-vaku, klokance, jak šetřit vlastní energií a další praktické záležitosti. Registraci i platbu je třeba vyřešit nejpozději 14 dní před termínem kurzu.

Pro dobřichovické občany (matky na MD, seniory nad 60 let, ZTP, studenty) je připravena 50% grantová sleva od města Dobřichovice, kterou lze využít i na uvedený program. Informaci o čerpání slevy musí zájemci napsat na tento email co nejdříve, neboť sleva je poskytována do vyčerpání grantu.

(jp, lib)