DOBNET Měsíčník 5/2022

Věděli jste, že velmi ceněnými bylinkami jsou ty, které ve velkém likvidujeme? Přiblížíme vám plevel, který léčí. Pampelišku, bršlici a kopřivu. Květnovému číslu vládne také sport. V rozhovoru s trenérem vodáků Pavlem Kubáskem, v podobě vítězství velkých i malých dobřichovických volejbalistek a pátého ročníku Rebelstyle Competition. Hýbeme se i na stránce výletu, který vás zavede do Černolických skal a k nové rozhledně beze jména. Kromě toho se v novém čísle dozvíte o nové venkovní posilovně v Řevnicích nebo o opravě Barrandovského mostu. A samozřejmě nechybí kulturní pozvánky na celý květen.

Nenechte si ujít na zpravodajském webu idobnet.cz:

Kubásek: Každý člen posádky je důležitou součástí týmu

Vodácký klub Neptun existuje v Řevnicích už desítky let. V posledních letech patří hlavně dětem, které se zdokonalují pod trenérskou taktovkou Pavla Kubáska ze Zadní Třebaně.

https://idobnet.cz/kubasek-kazdy-clen-posadky-je-dulezitou-soucasti-tymu

Dobiholky mají mistrovský hattrick!

Prvoligové volejbalistky z Dobřichovic potřetí v řadě dosáhly na mistrovský titul. Oslavy vypukly v sobotu 23. dubna po závěrečném zápasu, který svedly s Hradcem Králové.

https://idobnet.cz/dobiholky-maji-mistrovsky-hattrick

Pamětní desky připomenou oběti druhé světové války

Hned dvě pamětní desky obětem druhé světové války odhalí během květnových oslav výročí konce války v dolním Poberouní. V Černošicích si připomenou oběti náletů hloubkařů, v Bělči statečnost odbojáře Josefa Kusého.

https://idobnet.cz/pametni-desky-pripomenou-obeti-druhe-svetove-valky

Soubor ke stažení: eDOBNET_5_2022