Dobiholky mají mistrovský hattrick!

Prvoligové volejbalistky z Dobřichovic potřetí v řadě dosáhly na mistrovský titul. Oslavy vypukly v sobotu 23. dubna po závěrečném zápasu, který svedly s Hradcem Králové.

Ještě než dívky nastoupily na domácí palubovku, vyzvaly všechny fanoušky k co největší podpoře, protože od dalšího zlatého cíle je dělilo pět vítězných setů. A povedlo se! Oba zápasy vyhrály 3:0. Radost po posledním odehraném míči nebrala konce. „Díky naprostému soustředění a koncentraci před každým zápasem jsme úspěšně splnily náš cíl vyhrát potřetí za sebou! Po celou dobu nadstavbové soutěže jsme si nemohly dovolit zaváhání. Před mladým a dravým Jabloncem nad Nisou jsme totiž vedly o pouhý bod. Možná i to nás neustále nutilo hrát na sto procent! A dnes můžeme slavit titul,“ znělo jedním hlasem z týmu.

Cesta k nejcennější trofeji nebyla letos jednoduchá. Volejbalistky od Berounky se musely „poprat“ nejen se silnou konkurencí, ale také s oslabením týmu, které zavinila zranění a covidové karantény. Proto nyní po dlouhé soutěži budou plně regenerovat. A už nyní se těší na nový ročník.