DOBNET Měsíčník 11/2021

Máte domácího mazlíčka, nebo si ho chcete pořídit? Hlavně vám patří listopadové téma. Přečtěte si, na co byste neměli při péči nebo výběru zapomenout. Spoustu zajímavostí najdete také v rozhovoru s Gabrielou Mařákovou Železnou, která se v období mláďat stará o stovky zvířat. Klobouk dolů. Ten skláníme také před spisovatelkou Ludmilou Vaňkovou z Řevnic, jež letos oslavila krásných 94 let. Pracuje na nové knize a poutavě vypráví střípky ze svého života. Pokud nebudete mít v rukou jeden z jejích historických románů a vyrazíte na výlet, ukážeme vám cestu k bohyni Artemis.

Nenechte si ujít na zpravodajském webu idobnet.cz:

Obce založily komunální společnost a hledají ředitele

Další krok ke kontrolovanému svozu odpadů od 1. července příštího roku je na světěObce kolem dolního toku Berounky založily komunální společnost POBERO a vyhlásily výběrové řízení na její vedení.

Ludmila Vaňková: Když je člověk sám, je otevřený všem ostatním 

Prozaička a spisovatelka Ludmila Vaňková (94) je jednou z našich nejoblíbenějších českých autorek. Lidé doslova hltají její historické romány, kterých napsala téměř čtyřicet. A pracuje na dalším.

U Jíloviště na vás čeká bohyně Artemis

Ještě vládne pěkný podzim. Nenechte se přemlouvat a vyrazte na Jíloviště. Věděli jste, že se zde skrývá bohyně lovu a měsíce?

Soubor ke stažení: eDOBNET_11_2021