Divadelní slavnosti pokračují Dashou i mušketýry

Z loňského představení Tří mušketýrů. Foto: web DDS
Z loňského představení Tří mušketýrů. Foto: web DDS

Dobřichovická divadelní společnost pořádá na místním zámku již sedmý ročník oblíbených Dobřichovických divadelních slavností. Těšit se ještě můžeme na muzikál, koncert, kabaret i výpravnou hru Tři mušketýři.

Dnes v pátek 10. července ve 20 hodin vystoupí Studio mladých s muzikálem Hospodkál aneb boj o pípu, který režírovali samotní herci Bystrozraký Tomáš, Dlouhý Vojta a … Radek.

V neděli 12. července ve 20 hodin nás potěší Dasha a Jan Smigmátor. Na koncertu v jejich podání zaznějí evergreeny z repertoáru těch největších světových hvězd.

Ve středu 15. července ve 20 hodin domácí soubor uvede loni velmi úspěšné autorské dílo Aleny Říhové podle „klasiky“ Alexandra Dumase hru Tři mušketýři. Režii má v rukou Petr Říha, účinkují Jan Seidel, Jiří Geissler, Ondřej Nováček, Petr Bendl, Lucie Houdková a mnoho dalších. Hra je na repertoáru také ve dnech 11. července na zájezdu v Radonicích, 16.–17. 7., 19. 7. ve 20 hodin v Dobřichovicích a 25.–26. 7. v Lesním divadle v Řevnicích.

Čtvrtek 23. července od 20 hodin bude patřit Divadlu Kocábka, které představí svůj kabaret IKSypsilonZET aneb všechno jednou skončí, včera nebo hned. Autorem je Jiří Cinkeis. Jako spoluúčinkující vystoupí netradiční kapela tradičního jazzu MK3.

Vstupenky na všechna představení je možné zakoupit online zde, nebo v Café Galerii Bím v Dobřichovicích.

(lh)