Děti půjdou za Mikulášem, ale potřebují rezervaci

Foto: z archivu Mladý hlas Řevnic

ŘEVNICE – Na tradiční pochod za Mikulášem se mohou děti už podeváté vydat v sobotu 3. prosince z řevnického Palackého náměstí. Vzhledem k rekordní loňské účasti je však nutné se tentokrát zaregistrovat. 

Pochod vede z Palackého náměstí místními uličkami a parkem až do Lesního divadla. Na trase na děti čekají různé pohádkové bytosti, děti plní jednoduché úkoly, za jejichž splnění dostanou razítko do startovní kartičky, až dojdou k Mikuláši s anděly.

Každý účastník pochodu získá Mikulášskou nadílku a diplom za účast. V cíli pochodu na děti čeká také špekáček, dostanou ho výměnou za startovní kartičku se všemi razítky a budou si ho moct opéct na připraveném ohni. Účastníkům pořadatelé nabídnou i sladké pečivo a čaj. Startovné na akci je dobrovolné.

“Kvůli obrovské a nepředvídatelné účasti v roce 2021 je v tomto roce nutná registrace ke startu, a tak na trať budou vpuštěny pouze zaregistrované děti,” upozorňuje za pořadatele Zlatka Benešová a dodává, že dítě je možné zaregistrovat do desetiminutových časových oken a během vybraného desetiminutového okna můžete přijít na start kdykoli.

“Pokud se domluvíte s kamarádkou, že půjdete pochod společně, zaregistrujte si v tom případě i společné okno pro start, nečekejte na sebe až na trase,” říká Zlatka Benešová.

Rezervaci bude možné zrušit až do samotného startu pochodu jednoduchým kliknutím na odkaz v e-mailu, který dostanete po rezervaci. Pokud budete mít okno zarezervované a nebudete se moci pochodu zúčastnit, zrušte svoji rezervaci a uvolněte místo ostatním, kteří by se chtěli registrovat a nezbylo na ně místo.

Komu by byla zima, či dá raději přednost pohádce, může zajít od 16 hodin do řevnického Zámečku na pohádku O Budulínkovi v podání Divadla Kapsa z Andělské Hory.