Předvánoční atmosféru zažijete na mnoha místech  

Ilustrační foto: archiv

Mikulášské a předvánoční trhy a setkání jsou v prosinci naplánovány v celém našem okolí. Pojďte se spolu s námi podívat, co chystají v Řevnicích, Černošicích, Dobřichovicích a v Letech.
Tradiční adventní trhy vypuknou v sobotu 7. prosince od 9 hodin na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Řevnicích. Skupina Proměny je zahájí svou novinkou Cesta do Betléma, Los Fotros osvěží mladistvým a nápaditým pojetím písní ze svého repertoáru, roztančený Klíček potěší návštěvníky elánem stejně jako následující The Villains. Na závěr vystoupí Slavnostní kapela ZeMě, kterou znáte z řevnických masopustů.

Mikulášské trhy mají 7. prosince od 10 hodin v Centru Vráž v Černošicích. Můžete zde nakoupit dárky i občerstvení, nebude chybět betlém se živými zvířaty, hudební vystoupení Tutte Le Note, divadlo Pohádky z vánočního kabátu, představení žáků ZUŠ Černošice, zumba s Vendulou Kořínkovou, kouzelník Kravata, ohňová show a strom splněných přání. Na závěr přijde Mikuláš, čert a anděl.

O týden později, 14. prosince, připravili Dětský vánoční jarmark na zámku v Dobřichovicích. Od 12 hodin vás tu čekají stánky s vánoční tematikou, projížďky na koních, dílničky, skautské pečení placek na kamnech a pečení vánoček s Náručí. Vystoupí místní ZUŠ a od 15 hodin divadlo Sto opic s „Adventními koledivy“ s loutkami. Atmosféru stříbrné neděle zažijete také v neděli 15. prosince od 16 hodin na návsi v Letech.

(lh)