Chcete hostit maškary v Letech? Ozvěte se!

Loňský masopust v Letech. Foto: Alena Vanžurová
Loňský masopust v Letech. Foto: Alena Vanžurová

Masopustní rejdění pokračuje! V sobotu 21. února  je na 13:45 naplánován sraz maškar na návsi před obecním úřadem v Letech. Zapíše se letošní průvod do historie?
Nejprve vystoupí děti z MŠ, poté místní s kapelou Třehusk sehrají masopustní frašku. Následně se průvod maškar za doprovodu Třehusku projde vsí. A mnoho místních se již nyní ptá: zopakuje se loňský  rekord v počtu občerstvovacích zastávek?

Zatím to vypadá na slibnou vyhlídku, že se průvod podívá i do ulic vzdálenějších od středu obce, odkud bude vycházet. Letos se projde po nově opravených komunikacích Lomená, Zahradní a Pod Viničkou.

Kolem 17. hodiny průvod dorazí do sálu U Kafků, kde budou vyhlášeni vítězové v těchto kategoriích:

  1. nejoriginálnější dětská maska
  2. inspirativní maska dospěláka
  3. nejlepší masopustní mňamka

Od 20 hodin bude pokračovat zábava v podobě masopustní veselice U Kafků.  O hudbu se postarají DJ Olda Burda a Míra Kasan, občerstvení zajišťuje Jarda Kocour. Vstupné je 100 Kč.

Pro naplánování trasy obec Lety prosí všechny zájemce, kteří chtějí pohostit maškary, aby napsali, zatelefonovali, nebo osobně informovali na obecním úřadu o tom, že budou připravovat občerstvení. Kontakty jsou: ou@obeclety.cz, telefon 602 134 889.

(lp, bt)