Dobřichovická školka přijímá žádosti o přijetí dětí

Třída při posledních úpravách.
Třída při posledních úpravách.

Dlouho očekávaný den pro dobřichovické děti je tu. Nové prostory v patře místní školky jsou hotovy a v pátek 20. února 2015 proběhne zápis do nově vzniklé třídy, která se otevře 2. března.

Zápis se bude konat od 8 do 16 hodin v Mateřské škole Dobřichovice v ulici Březové 680. Žádosti je možné od včerejšího dne vyzvednout v kanceláři školky během provozní doby, nebo je stáhnout v záložce Dokumenty na stránkách školky.

Potvrzení o zdravotním stavu a očkování je platné jeden rok, proto ho nemusejí dokládat žadatelé, kteří byli u zápisu v této školce v květnu 2014. Nutný je ale rodný list dítěte a průkaz totožnosti dospělé osoby. Na pořadí příchozích nezáleží. Kritéria přijetí dítěte do MŠ s přesným bodováním jsou zveřejněna také v záložce Dokumenty na webu školky, hned pod žádostí o přijetí.

Zbrusu nové prostory si budou moci všichni zájemci prohlédnout v neděli 1. března 2015 mezi 16. a 18. hodinou na Dnu otevřených dveří.

O peripetiích během stavby, obětavosti paní učitelek, rodičů i dalších zúčastněných, si můžete přečíst v našem článku Dostavba školky v Dobřichovicích finišuje.

(red)