Festival Porta začíná již tento pátek v Řevnicích

Foto: archiv Porty
Foto: archiv Porty

Porta se blíží, máte vstupenky? Koupit je můžete přímo v Dobřichovicích a vybrat si permanentku, nebo jen vstupenku na den. Na festivalu vystoupí spousta známých tváří jako Věra Martinová, Robert Křesťan, Hop Trop, Petr Spálený, Jaroslav Wykrent, Pavlína Jíšová či Petra Bende.

A právě Robert Křesťan zve všechny na skvělý hudební zážitek. Již po osmé proběhne v Lesním divadle v Řevnicích od pátku 26. června do neděle 28. června.

Vedle zmiňovaných známých tváří vystoupí i vítěz loňského ročníku skupina Louka Band a vítěz kytarové soutěže SAI, Antonín Pevala.

Úplně nově se představí stále populárnější mladý zpěvák Pavel Callta, který svojí písňovou tvorbou oslovuje mladou generaci. S Petrem Bende to na podiu rozjede řevnický pěvecký soubor Notičky. O tradiční překračování hranic folk a country se postará stále populární kapela Buty, i když na festivalu vystoupí Unplugget.

Pro návštěvníky mají organizátoři připravené nejen dobré jídlo a pití, ale také každoroční překvapení na závěr Porty.

Program celého třídenního festivalu se odehraje na třech pódiích. Lesní divadlo představí finalisty a hosty Porty, druhá scéna je připravena pro semifinálovou soutěž a recitály finalistů a jako třetí scéna bude tak jako loni fungovat Oupn Porta. Každý kdo má chuť, tedy i ti, kteří se do finále nedostali, mají možnost si zahrát, pokud se přihlásí.

PROGRAM: www.porta–festival.cz.
VSTUPENKY:
jednodenní 299 Kč, permanentní 599 Kč.
Kancelář Dobnet, Palackého 27, Dobřichovice, tel.: 277 001 111.
Otevřeno je od pondělí do čtvrtka 8 – 12 h, 12.30 – 18 h, v pátek od 8 do 12 h.

(red)