Městský úřad v Černošicích bude v pátek 23. prosince a v pátek 30. prosince uzavřený.
Návštěvníci si vše potřebné musí vyřídit ještě do konce tohoto roku, nebo počkat na leden roku příštího. Příčinou uzavření jsou technické důvody.
Už od roku 2005 se radotínská radnice symbolicky připojuje k celosvětové akci „Vlajka pro Tibet“, kterou pořádá Spolek Lungta. Tbetská vlajka zavlaje ve čtvrtek 10. března […]
Lenka Dusilová zavítá zanedlouho do Černošic. Tato muzikantka nedávno oslavila kulaté narozeniny, ke kterým svým fanouškům naděluje turné. V Černošicích se představí v pátek 19. […]