Vlci vstupují do druhé poloviny ligy z šestého místa

V domácím prostředí si Radotín s Vyšehradem poradil. Foto: archiv klubu

O víkendu 13. a 14. ledna zahájí basketbalisté BK Wolves Radotín dvěma zápasy druhou polovinu základní části druhé ligy. Oba odehrají doma – v černošické hale Věry Čáslavské.

Téměř měsíční přestávka pomalu končí a třetí nejvyšší basketbalová soutěž v tuzemsku se zase brzy rozjede na plné obrátky. Radotínští vstoupí do druhé poloviny základní části soutěže z šesté příčky, uzavírají tak lepší polovinu tabulky.

O tomto umístění rozhodla výhra a následná porážka z posledních zápasů proti v té době vedoucímu týmu druhé ligy Sokolu Vyšehrad. První duel před zraky svých fanoušků v Černošicích radotínští Vlci zvládli a vyhráli 65:57. Odveta o den později na palubovce Vyšehradu se už Radotínu tolik nevydařila, výsledkem byla porážka 72:93.

O další body do tabulky si svěřenci trenéra Adama Peřinky zahrají o druhém lednovém víkendu v hale Věry Čáslavské, která se stala pro tuto sezonu domovem radotínských basketbalistů. V sobotu 13. ledna vyzvou od 19 hodin Klatovy, o den později pak o hodinu dříve nastoupí proti Domažlicím.

Při všech dosud odehraných zápasech panovala v moderní černošické sportovní hale vždy výtečná atmosféra. Přijďte podpořit radotínské basketbalisty v dalších důležitých druholigových zápasech i tentokrát!

(ph)