U letovského srubu to opět rozjede After 40

Foto: archiv kapely

O nastávajícím víkendu se můžete těšit na open air koncert Blues na hrázi. Kapela After 40 také letos zahraje pod širým nebem u Srubu na hrázi v Letech.

Hudební večer proběhne už posedmé. Odstartuje v sobotu 20. července ve 20 hodin. Vstup je zdarma.

Zmiňovaná skupina zahraje v šestičlenném složení, které obsahuje dvě kytary, basu, klávesy, bicí a samozřejmě zpěváka Vaška ,,Kardush“ Kardu. Repertoár tvoří vlastní, ale i převzaté skladby ve stylu Rock a Blues.

Kapela vznikla na počátku roku 2008, kdy se téměř dvaceti letech sešli bývalí spolužáci a spoluhráči ze střední školy Robert Stýblo, Karel Gemperle a Miloš Paleček. Nezávazné jamování v podkroví jednoho domu v Dobřichovicích na dvě kytary a bicí dospělo k nápadu založit bluesrockovou kapelu s “nadčasovým” a životní realitu vystihujícím názvem After 40. Během dalších let přibyli další členové a došlo k některým obměnám.

V listopadu 2010 spatřilo světlo světa první první CD “Route 66” a v létě 2011 i videoklip. Následovaly koncerty a práce na nových skladbách. Začátkem roku 2014 vše dozrálo k tomu, aby se mohlo začít pracovat na dalším CD “Když ledy tají”, které kapela pokřtila 13.12.2014 v pražském klubu Blues sklep.

(red)