Tématické průvodce o Středočeském kraji se líbily

Stánek pojednávající o Středočeském kraji zaujal odbornou porotu mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2018, která ho ocenila za nejzajímavější propagační materiál.

Porotu zaujaly tematické katalogy představující místa ve středních Čechách spojená například se vznikem první republiky, šlechtickým ubytováním či zážitkovými pobyty.

Středočeská centrála návštěvníkům už první den veletrhu představila brožuru „99 tipů na výlet v Polabí“, kterou pokřtili představitelé kraje. V pátek pak následovaly tři tematické brožurky prezentující Toulavu. Následně se návštěvníci mohli na výstavním stánku potkat s Gabrielou Novotnou, první Češkou, která na motocyklu jela legendární Rallye Dakar. A také s významným geologem a klimatologem Václavem Cílkem.

V sobotu přišel na stánek Středočeského kraje kouzelník a iluzionista Pavel Kožíšek a o zážitky nejtěžší dálkové soutěže světa se vedle Novotné přišel podělit i Lukáš Kvapil. Nechyběly ani vědomostní soutěže o hodnotné ceny či ukázky vyhlídkového letu balonem.

(red)