Strašidla. A psa sebou. Všenorský škrpál zve na noc divadel

Všenorská divadelní společnosti se v sobotu 18.11. představí s hrou s názvem A psa sebou.

VŠENORY – Lákavý program nabízí divákům festival amatérských divadel s názvem Všenorský škrpál. Koná se dva poslední listopadové víkendy po sobě v místním Kulturním domě. Přehlídka začíná v pátek 17. listopadu v 17:30 hodin prvním představením Ať žijí strašidla v provedení Divadla Star.

V sobotu 18. listopadu se pak mohou od 19 hodin milovníci divadla těšit na představení Všenorské divadelní společnosti a její hru s názvem A psa sebou. Po závěrečném potlesku nemusíte hned spěchat domů, protože bude následovat beseda s hosty a účastníky divadelní přehlídky, na níž nebude chybět například herec Jiří Krampol, Šimon Pečenka a další.

Na neděli 19. listopadu od 14 hodin si pak Divadlo Šimona a Pepina připravilo pro děti pohádku Budulínek a Mandelinka. Večer od 19 hodin zahraje jeden z nejlepších amatérských spolků, vítěz národních přehlídek a Jiráskova Hronova Rádobydivadlo Klapý. Diváci uvidí žertovnou grotesku o žvanilech s názvem Bulšit.

Další víkend se v sobotu 25. listopadu od 20 hodin v Kulturním domě představí populární soubor V.A.D. Kladno s komedií o Kladně nazvanou Fe-érie. V neděli pak od 17 hodin Divadelní sdružení Herci 1. generace Beroun předvedou hru nazvanou Mirákl v Andalusii.

Divadlo Star zahraje v Kulturním domě ve Všenorech v pátek 17. listopadu od 17 hodin představení s názvem Ať žijí strašidla