Sport zdarma v Praze končí tuto sobotu

Ilustrační foto: archiv
Ilustrační foto: archiv

Akce Týden sportu zdarma, který letos Praha sportovní organizuje posedmé, posledním dnem v roce končí. V letošním roce se zapojilo více jak 100 pražských sportovišť.

Zabruslit si, zahrát tenis, zaplavat si či navštívit fitness centrum tak můžete naposledy v sobotu 31.

On-line rezervace se spouští vždy s 48 hodinovým předstihem, a tak si dneska můžete zamluvit sport, který jste během týdne sportu zdarma ještě nestihli.

V poslední letošní sobotu si můžete zabruslit na stadionech Slavia a Hvězda. Veřejné bruslení zdarma nabízí i brusliště na Karlínském náměstí, PRE arena v Galerii Harfa, Ice arena v Letňanech a  kluziště na Letné. Zaplavat si před oslavami nového roku můžete na Výstavišti nebo v Aquacentru Lagoon v Letňanech. Poslední den v roce mají otevřeno i mnohá fitness centra. Jejich kompletní přehled a seznam dalších otevřených sportovišť naleznete zde.

Organizátoři připomínají, že na některých sportovištích je vzhledem k jejich omezené kapacitě vyžadována rezervace. Přístup zdarma se vztahuje pouze na nabídku sportoviště v rámci akce Týden sportu zdarma a kompletní harmonogram včetně on-line rezervace je k dispozici zde.

(red)