Řevnický Bandy Cup zná svého letošního vítěze

Samotáři, vítězný tým letošního ročníku. Zdroj: Facebook Řevnického Bandy Cupu

Poslední únorovou sobotu skončil v pořadí již 21. ročník Řevnického Bandy Cupu v pozemním hokeji. Z celkového prvenství se nakonec radovali hráči týmu Samotáři.

Letošní ročník, do kterého se přihlásilo sedm mužstev, odstartoval prvními zápasy zkraje ledna. Následně se na hřišti v lokalitě Za vodou utkal během dalších šesti kol v rámci základní části každý s každým hned čtyřikrát.

O vítězi základní části rozhodovaly až závěrečné duely. Do té doby vedoucím Samotářům se poslední kolo výsledkově příliš nevydařilo a po porážce s Citrus Teamem v úplně posledním utkání celé základní části přenechali prvenství a přímý postup do semifinále play off právě svému soupeři. Hráčské statistiky ovládl Vít Němeček z týmu Kojoti, který byl nejlepším střelcem a zároveň nasbíral i nejvíc kanadských bodů.

Ve finále na sebe podle očekávání narazily nejlepší dva celky základní části. Samotářům se podařilo vrátit Citrus Teamu předchozí porážku a po bezbrankové remíze a následné výhře 2:0 se mohli radovat z celkového triumfu v tradiční turnaji.

Řevnický Bandy Cup – play off
1. kolo:
Boston – Kojoti 3:3, 2:3
Bája Pic – L.A.Kings 2:0, 4:0
Samotáři – IQ Ouvey 5:2, 3:3:20

Semifinále:
Bája Pic – Samotáři 1:3, 2:0, 0:1 nájezdy
Citrus Team – Kojoti 4:3, 1:0

O 3. místo:
Kojoti – Bája Pic 2:4, 0:8
Finále: Citrus Team – Samotáři 0:0, 0:2

(ph)