Připojíte se také ke Sbírce potravin a pomůžete potřebným?

ŘEVNICE – Farní charita Řevnice se v sobotu 22. dubna připojí k celorepublikové jarní Sbírce potravin. Dobrovolníci budou informovat o sbírce a odebírat darované zboží v sobotu v době od 8 do 18 hodin, a to v obchodním centru Billa v Letech.

Potraviny, které se ve sbírce vyberou, budou použity na podporu lidí v našem regionu, které potkalo neštěstí. „Prosíme, přijďte pomoci lidem v tíživé životní situaci v našem okolí, například těm, co ztratili zaměstnání, onemocněli nebo se jim rozpadl vztah, pro které je výtěžek této sbírky určen,“ prosí lidé z Farní charity v Řevnicích.

Sbírka potravin je dnem solidarity, při kterém může každý pomoci tím nejjednodušším způsobem, darem trvanlivých potravin a drogerie. Jak tedy můžete pomoci? Ke svému nákupu přidejte trvanlivou potravinu nebo drogerii, za pokladnami darujte potraviny dobrovolníkům, poznáte je snadno podle zelené zástěry s logem sbírky. Nejvíce pomáhají konzervy, dětská výživa, sušené polévky, trvanlivé mléko, olej, rýže, těstoviny, luštěniny, základní a dětská drogerie.