Poznáte muže, kteří platili ukradenými kartami?

zlodej kreditni karty duben 2016
Zdroj: Policie ČR

Policisté prosí veřejnost o pomoc při pátrání po zlodějích, kteří ve Všenorech a v Černošicích ukradli kreditní karty a platili jimi v obchodech, nebo z nich vybírali hotovost. Pokud je na fotografiích poznáte, zavolejte na linku 158.

 

První karta byla ukradena 1. dubna před 14. hodinou ve Všenorech. Zloděj ji dosud použil devětkrát, a to do 4. dubna. Znal pin, a tak platil v obchodech a vybíral z bankomatu. Okradená žena přišla téměř o 17 tisíc korun.

 

Zdroj: Policie ČR
Zdroj: Policie ČR

Na fotografiích jsou zachyceni dva muži, kteří prostřednictvím této ukradené kreditní karty vybírají hotovost z bankomatu ČSOB v ulici Pražská v Dobřichovicích. První je z 1. dubna okolo 20:44 hodin a druhá z 3. dubna okolo 17:42 hodin. Strážci zákona předpokládají, že široká veřejnost by mohla poznat minimálně jednoho z nich.

Zdroj: Policie ČR
Zdroj: Policie ČR

 

Druhá karta zmizela v Černošicích v době od 24. dubna 14:22 hodin do 25. dubna 15:30 hodin. Zloděj ji použil k bezkontaktním platbám na různých místech, ale převážně v obchodním době TESCO. Majitel karty přišel o necelé 2 tisíce korun.

Zdroj: Policie ČR
Zdroj: Policie ČR

I tohoto zloděje zachytily kamery. Stalo se tak 24. dubna, kdy s kartou platil.

 

Policisté uvítají jakoukoliv informaci, která objasní totožnost hledaných mužů. Volat můžete na telefonní číslo 974 882 741 nebo na bezplatnou linku 158.

(red)