Václavského turnaje se zúčastnilo 19 dvojic

Vítězové jednotlivých kategorií (zleva): Adam aVladimír Novákovi (minitenis), Michael a Pavel Schierovi (hlavní kategorie), Emilie a Štěpán Mládkovi (babytenis). Foto: archiv klubu

I letošní letní tenisovou sezonu ve Sportclubu Řevnice zakončil Václavský turnaj rodinných párů. Na kurtech za lidovým domem si to o triumf ve třech věkových kategorií rozdalo celkem 19 párů.

Den věnovaný v kalendáři svatému Václavovi je ve Sportclubu tradičně svátkem dvojnásobným. V tenton den se totiž pravidelně koná tenisový turnaj deblových dvojic, které vždy tvoří mladý hráč či hráčka řevnického klubu s alespoň o generaci starším členem rodiny.

Triumf v hlavní kategorii obhájili Michael a Pavel Schierovi, nejlepším babytenisovým párem byli Emilie a Štěpán Mládkovi a minitenistům kralovali Adam a Vladimír Novákovi. Kromě věcných cen si hned čtrnáct zúčastněných párů odneslo do svých sbírek krásné poháry. Finanční podporu turnaji poskytlo rovněž město Řevnice.

„Jsme rádi za nadšení, které každoročně přivede na dvorce takový počet tenistů všech generací. V tradici budeme rozhodně pokračovat a doufáme, že napřesrok pokoříme čtvrtstovku účastnících se párů,“ dodal k letošním ročníku Václavského turnaje členové pořádajícího Sortclubu Řevnice.

(ph)