Policisté prosí o informace k pohřešované ženě

vlasakovaJiž tři týdny nedorazila domů pětačtyřicetiletá žena z Králova Dvora, která se v neděli 16. listopadu 2014 vydala na sraz se svými přáteli. Vyšetřovatelé se obávají, že se stala obětí trestného činu.

Pohřešovanou je Jitka Vlasáková, bydlící v Králově Dvoře v ulici Na horizontu. Poslední informace o ní jsou ze zmiňovaného 16. listopadu z období od 8:30 do 10 hodin. Tehdy odjela z místa svého bydliště do Prahy na setkání s přáteli. Odvést ji měl její bývalý přítel sobním vozidlem tovární značky Renault Scenic registrační značky AKN 99-64, stříbrné metalízové barvy. Dále měla pokračovat do Prahy – Zličína, kam již s největší pravděpodobností nedorazila.

Jitka Vlasáková se narodila 1. listopadu 1969, je asi 160 cm vysoká, má hubenou postavu, tmavě hnědé vlasy střední délky česané na patku a zelené oči. Na sobě měla fialový kabát, který je na fotografii vedle aktuální podoby.

Policisté žádají o jakoukoliv informaci k pohybu pohřešované dne 16. listopadu 2014, případně v pozdější době. A to na linku 158 nebo mobilní telefon 601 572 474.

(lib)