Policie řešila záhadnou smrt ženy a auto pod valníkem

VŠENORY, DOBŘICHOVICE – Ke dvěma nepříjemným událostem vyjížděla policejní hlídka hned první prosincový den. V prvním případě spolu s koronerem zjišťovala příčinu úmrtí ženy nalezené ve Všenorech na zahradě. Ve druhém policisté řídili omezený provoz po dopravní nehodě mezi Dobřichovicemi a Všenory.

Ráno před půl devátou vyjeli policisté po telefonickém upozornění do Všenor. Na zahradě svého domu ležela šedesátiletá žena, příčina její smrti nebyla zjevná, žena neměla žádná zranění. “Přivolaný koroner potvrdil, že zemřela bez cizího zavinění s tím, že teprve nařízená soudní pitva určí příčinu smrti,” potvrdila pro iDOBNET.cz Michaela Richterová, mluvčí Středočeské policie. U domu zůstal pes, kterého se ujala obec a umístila jej do obecního kotce.

Auto skončilo na střeše

O hodinu později, pár minut po půl desáté vletělo mezi Dobřichovicemi a Všenory osobní vozidlo Hyundai pod valník traktoru. “Osobní auto skončilo na střeše, ale ani jednomu z řidičů se naštěstí nic nestalo. Dechová zkouška u obou byla negativní,” uvedla Michaela Richterová s tím, že řidiči se na dalším postupu dohodli mezi sebou a policejní hlídka na místě jen řídila dopravu.