Děti mohou prožít opravdové peklo i s poučným příběhem

Peklo s příběhem. Foto: Barbora Nováková

ŘEVNICE – Čerty s důstojností, které až tak neděsí, hodného Mikuláše i milé anděly, slibuje dětem na neděli 4. prosince Vintage Boutique Dobrý pocit v Masarykově ulici.

“Přijďte k nám do našeho pekla,” zve rodiče s dětmi Margaret M. Glutenfree, zakladatelka prvního charitativní obchodu v našem údolí Berounky, z něhož jde veškerý výtěžek na pomoc potřebným.

Peklo s příběhem. Foto: Barbora Nováková

Stejně jako vloni i letos organizátoři a provozovatelé butiku dětem připravili poučnou, kouzelnou pohádku s přesahem nazvanou Peklo s příběhem. Cestu do kouzelného domečku, půjčili v tento magický den kouzelným bytostem a najdete ji pouze tehdy, projdete-li krátkou, (cca 1,2km vhodnou i pro kočárky) pohádkovou stezkou odvahy a úkolů. Tato cesta, která se zjeví jen v tento den, zároveň očišťuje od zlobivosti a odmlouvání, tvrdí Margaret M. Glutenfree a dodává, že tím pádem do kouzelného domečku přijdou už jen moc hodné děti.
“Pro děti budou v ceně i balíčky s odměnou a samozřejmě také teď tolik vzácné uhlí, ovšem,” říká Margaret s tím, že pokud chcete přijít, je třeba registrovat děti na emailu pomocodsrdce@gmail.com a do předmětu napsat Mikuláš, do těla zprávy počet dětí a jejich křestní jména a věk. V den akce pak přineste pro každé dítě papír s jeho jménem a pro Lucifera připište, čím vás zlobí a čím vás těší.

Peklo s příběhem. Foto: Barbora Nováková