O hlasy v Černošické šanci bojuje deset projektů

Deset finálních projektů se bude ucházet o vaše hlasy v prvním ročníku participativního rozpočtu Černošická šance. Hlasovat můžete od 1. do 15. března, a to na webových stránkách www.cernosickasance.cz.

O projektech si můžete přečíst na webové stránce www.cernosickasance.cz, kde bude 1. 3. spuštěno hlasování a vysvětlena podrobná pravidla. Hlasovat mohou občané Černošic starší 15 let. Po kliknutí na tlačítko HLASUJ vám na vámi uvedené telefonní číslo přijde zdarma vstupní unikátní PIN. Po jeho zadání vstoupíte na hlasovací stránku. Unikátní kód může být zaslán na jedno telefonní číslo jen jednou.

Pokud nevlastníte mobilní telefon nebo počítač s internetovým připojením, budete moci pro hlasování využít služby asistenta. K dispozici bude na podatelně MěÚ Černošice, případně v kanceláři Úseku kultury, a to v úterý 2. a 9. března a ve čtvrtek 4. a 11. března od 9 do 14 hodin. Předem se můžete objednat na telefonním čísle 221 982 538 nebo 702 083 818.

Po ukončení hlasování budou sečteny všechny platné kladné i záporné hlasy. Projekty, pro které bude hlasovat více občanů záporně než kladně, nebudou realizovány. Projekty budou seřazeny dle součtu dosažených hlasů, v případě shody rozhoduje doplňující kritérium počtu kladných hlasů. Projekty budou dle dosaženého pořadí zařazovány do seznamu vítězných projektů, a to až do vyčerpání finanční částky.