Národní házenkáři vstupují do jarní části sezony

Dorostenci Řevnic (v tmavém) při zimním halovém poháru. Foto: Šárka Leinweberová

Zimní přestávka končí, národním házenkářům začíná jarní části letošní sezony. Řevnická mužstva můžete přijít v zápasech oblastního přeboru podpořit už tuto sobotu 14. dubna.

Deset minut před 10. hodinou začne utkání koeduků proti Staré Huti, půjde o souboj druhého s vedoucím týmem tabulky. Se stejným soupeřem si následně na hřišti v Tyršově stromořadí zahraje o první jarní body také tým mužů, kterému patří po podzimních bojích třetí místo.

O týden později se muži a koeduci představí na půdách soupeřů, poslední dubnovou sobotu už budete mít možnost vidět v akci všechna řevnická mužstva. První jarní utkání totiž proti soupeři z Modřan odehrají v domácím prostředí i dorostenci (3. místo v tabulce), starší žáci (2. místo) a mladší žáci. Ti vstupují do druhé poloviny sezony z vůbec nejlepší pozice, tabulce své soutěže totiž po podzimu kralují.

Na sobotu 5. května je naplánováno oblastní volno kvůli Superpohár – turnaji výběrů. Kategorii mladších žáků budou hostit Řevnice. Poslední zápasy oblastního přeboru se odehrají první víkend v červnu, se sezonou se na svém hřišti rozloučí s výjimkou mladších žáků všechny řevnické týmy. Více najdete v přiloženém rozpise.

(ph)