Milli Janatková „plavala“ na zámku v Dobřichovicích

Foto: Jan Přibylský
Foto: Jan Přibylský

Talentovaná hudebnice a výtvarnice Milli Janatková nedávno koncertovala na zámku v Dobřichovicích v triu s vynikajícími muzikanty, pianistou Markem Novotným a kontrabasistou Petrem Tichým.

Společně uvedli skladby jazzového chansonu z projektu Milli „Mým kořenům“, který se tématicky věnuje obnovení naděje a úcty ke zdraví, životu a rodinným kořenům.

Zaplněným zámeckým sálem se linuly silné písně Milliny pratety, česko – americké autorky Věry Polenové Kistler. Milli s velkým úspěchem u diváků také pomocí živého nahrávání uvedla svou pětihlasou „Hormonální“ skladbu. Atmosféra koncertu, doplněná povídáním o příběhu Milli i její pratety, byla velmi otevřená. Diváci se příběhem, podaným s nadhledem, dojímali, a bavili se také díky momentální improvizaci, kterou Milli se svými kolegy představila. Inspirací bylo „lázeňské“ téma diváků, které autorka pojala originálně – „plavala“ ve zpěvu mezi lidmi a všichni tak měli možnost se uvolnit a zasmát.

Pokud byste rádi podpořili nahrávání, vydání alba i celý projekt, můžete tak učinit zhruba do poloviny listopadu 2016 na www.hithit.cz/milli, kde najdete i zajímavé video a příběh. Za vybrané částky si odnesete odměny – například CD, koncert, workshop nebo originální skladbu či malbu na Vaše téma od Milli. Více na www.millijanatkova.com.

(red)