Litenští žáci předvedli skvělou televizní show

Foto: archiv školy

V liteňském kině se před Vánoci konala velká televizní show! Kdo měl na svědomí toto oznámení jako z bulvárního plátku? Kluci a děvčata z místní základní školy.
Jako vždy na konci adventu se všichni současní i bývalí žáci školy se svými rodiči, liteňští domorodci a také přespolní těší na vánoční akademii. Letos proběhla ve čtvrtek 21. prosince v místním kině. Tradičně se v roli pořadatelů a moderátorů předvedli žáci 9. třídy, kteří tentokrát zvolili formu televizní show. Uváděli všechna vystoupení a také si připravili reklamy. Skvěle svou roli zvládli a učitelé v hledišti si s překvapením uvědomili, jak rychle z malých capartů vyrostou mladé dámy a pánové.

Postupně se na pódiu liteňského kina představily děti ze všech tříd prvního stupně. Zazněly vánoční písně a koledy, básničky, všechny potěšila taneční vystoupení i dramatizace pohádek.
Nadšené publikum odměnilo všechny vystupující potleskem. Nechyběly slzy dojetí, ale taky smíchu. „Letošní akademie je za námi a my se můžeme začít těšit na příští rok. V závěrečném projevu nám jménem všech žáků 9. třídy popřáli Iva s Petrem krásné Vánoce a šťastný nový rok. Děkujeme a přejeme jim totéž,“ sdělila za celý pedagogický sbor Hana Havelková.

(red)