Letní kina jsou v plném proudu 

Foto: Tomáš Hejlek

Kina pod širým nebem mají pro své návštěvníky nachystané skvělé filmy. Hraje se například v Řevnicích, Karlštejně, na pláži v Mokropsech a v černošickém Parku Berounka.

Na pláži Mokropsy se 3. srpna promítal film BlacKkKlansman. Informace o dalších snímcích budou zveřejněny na Facebooku pláže Mokropsy. Promítání by mělo začínat ve 21 hodin. Na této sociální síti najdete také aktuální informace o Karlštejně. V Řevnicích se hraje na náměstí, poslední dvě představení pak na plácku za vodou. Vstupné je dobrovolné.

Poslední letní večery s hvězdnými filmy můžete prožít také v openairovém kinosálu v černošickém Parku Berounka. Filmový prodloužený víkend odstartuje ve čtvrtek 29. srpna animovaným comebackem oblíbené rodiny superhrdinů Úžasňákovi 2. Páteční večer si přijdou na své fanoušci kapely Queen, jejíž největší hity zaznějí v úspěšném hudebním snímku Bohemian Rhapsody. Sobotu ovládne trojnásobný oscarový snímek Zelená kniha, který je považován za nejúspěšnější film roku 2018. Filmový maraton pak v neděli zakončí česká černá komedie Teroristka z dílny režiséra Radka Bajgara, která se natáčela přímo v Černošicích. K dispozici bude dostatek míst k sezení, organizátoři z místního spolku Na nohou ale uvádějí, že pro větší pohodlí je možné si vzít i vlastní deky, lehátka apod. Vstup je již tradičně zdarma.

Řevnice
9. 8. 21:00 POUTNÍK: NEJLEPŠÍ PŘÍBĚH PAULA COELHA
16. 8. 21:00 NEBE A LED
23. 8. 20:30 SNOWDEN
30. 8. 20:00 ŽENY V BĚHU
31. 8. 20:00 BOHEMIAN RHAPSODY

Černošice
29. 8. ÚŽASŇÁKOVI (český dabing)
30. 8. BOHEMIAN RHAPSODY (české titulky)
31. 8. ZELENÁ KNIHA (české titulky)
1. 9. TERORISTKA

(lh)