Hledá se muž z Mníšku, policie prosí o pomoc

policiePolicisté z Obvodního oddělení Mníšku pod Brdy pátrají po pohřešovaném Janu Benešovi a žádají širokou veřejnost o pomoc.

Dle oznámení manželky pohřešovaného muž odešel ze společného obydlí v Mníšku pod Brdy již v sobotu 8. srpna okolo jedenácté hodiny dopoledne. Od této doby se nikomu z příbuzných ani známých neozval.

Policisté zahájili rozsáhlou pátrací akci s pomocí kolegů z obvodních oddělení, dobrovolných hasičů i strážníků městské policie. Propátrávali široké okolí a získávali co nejvíce informací z okruhu lidí, kteří Jana Beneše znají. Ale zatím se ho nepodařilo vypátrat. Z šetření navíc vyplynulo, že by se muž mohl pokusit o sebevraždu.

Jan Beneš má štíhlou postavu, vysoký je cca 180 až 185 cm, má hubený obličej, krátce střižené hnědé vlasy a modré oči. Zdánlivé stáří je mezi 27 a 32 lety. V době odchodu měl na sobě bílou košili, šedé kalhoty a na nohou černé boty.

Jakékoliv poznatky vedoucí k vypátrání pohřešovaného je nutné co nejdříve sdělit na linku 158 nebo policistům na Obvodní oddělení Mníšek pod Brdy a telefonu 974 882 720.

Foto Jana Beneše najdete v databázi pohřešovaných osob nebo na webu Mníšku pod Brdy.

(lib)