Fotbalová sezona se naplno rozjíždí o víkendu

Poslední prázdninový víkend se nese ve znamení startu krajských 1. B tříd a okresních fotbalových soutěží. Podívejte se, kdy a proti komu vstoupí do nové sezony týmy z regionu.

Lety se mohou v I. B třídě i nadále spoléhat na zkušenosti trojice exligových hráčů. Kromě hrajícího trenéra Jaromíra Šmerdy v kádru zůstali i brankář Radek Sňozík a Marek Jarolím. O první body do tabulky skupiny E si Letovští zahrají proti nováčkovi z Rudné.

Velké změny naopak proběhly ve Všenorech. Ty se musí po letech strávených v krajských soutěžích nyní spokojit s účastí v okresním přeboru. Po odchodu hlavního sponzora, hvězdných opor i zkušeného kouče Zdeňka Hrušky se klub ocitl na startu nové éry. Tu Všenory pod vedením nového trenéra Richarda Feglara staršího odstartují na hřišti Zlatníků.

S velkým očekáváním vstupují do nové sezony i fotbalisté Dobřichovic. Ovšem ze zcela jiného důvodu. Do okresního přeboru se vrátily po dvou letech a v roli nováčka se budou chtít ukázat v co nejlepším světle. A že nemusí být jen do počtu, ukázala generálka proti Karlštejnu, účastníkovi berounského přeboru. Dobřichovice vyhrály 5:0. V úvodním soutěžním kole vyzvou Roztoky.

Čtvrté třídy na Praze – západ začínají až první, respektive druhý zářijový víkend.

 

I. B třída, sk. E

Lety – Rudná, sobota 17.00

 

Okresní přebor, Praha-západ

Dobřichovice – Roztoky, sobota 17.00

Zlatníky – Všenory, sobota 17.00

 

III. třída, sk. B, Praha-západ

Čisovice – Kazín, sobota 17.00

Kosoř B – Vonoklasy, neděle 17.00

 

Okresní přebor, Beroun

Karlštejn – Tetín, sobota 17.00

 

IV. třída, sk. A, Beroun

Chyňava B – Zadní Třebaň, neděle 17.00

Srbsko – Chrustenice, neděle 17.00

(ph)