Florbaloví Alieni si z Berouna odvezli jen bod

Foto: archiv týmu

Florbalisté Alien Nation Černošice ztratili první body v sezoně. Z Berouna si odvezli po remíze a porážce jen bod a v pražské a středočeské soutěži klesli z prvního na třetí místo.

„Do prvního zápasu proti týmu Poison Praha jsme vstoupili velice špatně, vůbec jsme se nemohli dostat do tempa. Bohužel jsme začali hrát a makat až ve třetí třetině a skóre jsme už nestačili otočit,“ okomentoval porážku 3:4 autor třetího gólů Alienů Václav Krudenc.

Následně čekal černošické florbalisty v berounském Sportovním centru Eden duel s FBC Rippers. „Soupeř nastoupil s cílem faulovat a hrát tvrdě, abychom nemohli hrát naši hru. A vycházelo jim to. Byli jsme sice skoro pořád na balónku, ale nemohli jsme úspěšně zakončit. Navíc jsme doplatili na neproměňování přesilových her, kterých jsme měli opravdu mnoho. Proto zápas skončil remízou 3:3,“ dodal Václav Krudenc.

Alieni po prvních ztrátách bodů v sezoně opustili první příčku v tabulce. Tam se pokusí vrátit v sobotu 16. prosince, kdy si o další soutěžní body zahrají s T.B.C. Králův Dvůr C a týmem VŠSK PaedF UK Praha. „Budeme lépe připraveni,“ hlásí jedna z opor černošického celku.

(ph)