Dobřichovičtí ochotníci zvou na starou i novou hru

Foto: web DDS
Foto: web DDS

Dobřichovická divadelní společnost (DDS) zahajuje novou divadelní sezonu! Jako první bude uvedena již zavedená a úspěšná komedie Sladké tajemství v režii Jiřího Oberfalzera, a to v Bakově nad Jizerou v sobotu 28. března od 19:30 hodin.

Zatímco Sladké tajemství je osvědčená komedie, která přilákala během uplynulých dvou let mnoho diváků, nová hra s názvem Mátový nebo citron v režii Petra Říhy se teprve připravuje, zkoušky jsou v plném proudu. Premiéra se odehraje 10. dubna, reprízy pak 11. a 12. dubna v řevnickém biodivadle, 3. května Dobřichovičtí zavítají také do pražského Divadla Semafor.

A co vás čeká? Máte jedinečnou možnost spatřit vznik divadelního představení a nahlédnout do herecké kuchyně. Uvidíte poněkud hysterické herce, flegmatickou techniku, zcela vynervovanou režii, ale i snahu vše dovést k úspěšnému konci. Představí se samotný režisér a další známí herci: Alena Říhová, Hedvika Hájková, Irena Neradová, Jan Seidel, Karel Král, Jiří Šafránek a Jan Kuna. „Věříme, že se při další bláznivé komedii dobřichovických ochotníků budete dobře bavit,” vzkazuje režisér Petr Říha.

Více informací najdete na www.divadlodds.cz

(lp)