DOBNET Měsíčník 6/2022

S jarem vyrážíme ven více než jindy. Jen tak do přírody, jindy sezveme volejbalovou partu nebo dostaneme chuť na tenis pod dohledem trenéra. Možností v našem regionu je celá řada. My jsme jich v tématu pár naťukli, hlavně těch pod místními sokoly. Přečíst si můžete také o šikovném dobřichovickém školákovi nebo o roztomilém divadle dětí z Hlásku. Neopomněli jsme ani na parádní úspěch hokejové šestnáctky, který sahá až na černošický led. A k pohybu vás zveme ještě do Českého krasu, který slaví krásné páté kulatiny. Nebo byste raději na Dobříš?

Vyrazit s námi můžete i za kulturou. Součástí červnového čísla je příloha Léto na Berounce. Nenechte si ji ujít.

Přečtěte si další zprávy na zpravodajském webu idobnet.cz:

Jindra Polák z Jelena: Na Portu se moc těšíme

Skvělá zpráva! Kapela Jelen přijede s frontmanem Jindrou Polákem už podruhé na Portu do Řevnic, nejstarší hudební festival v ČR. Co před ním prozradil o kapele i svém životě?

Hokejistka Barbora Prošková: Chci na olympiádu

Ženská hokejová „šestnáctka“ po finálovém triumfu 4:0 nad Maďarskem vůbec poprvé vyhrála Evropský pohár v Budapešti! V reprezentačním výběru byla i Barbora Prošková, která od svých čtyř let hraje za SK Černošice.

Cesta vlakem na Smíchov je do konce června komplikovanější 

Až do konce školního roku budou na trati Praha – Beroun probíhat rozsáhlé výluky, a to v úseku z pražského Radotína až na pražský Smíchov. Na webu idobnet.cz najdete i další dopravní omezení.

Soubor ke stažení: eDOBNET_6_2022