Letní kina se chystají na sezonu. První promítání nabídnou v Letech

Letní kino bude i v Dobřichovicích Foto: archiv DDS

DOLNÍ POBEROUNÍ – V dolním Poberouní se blíží začátek sezony letních kin. Fanoušci promítání pod širým nebem mohou během letních měsíců navštívit scény v Berouně, v Letech, Dobřichovicích nebo v Řevnicích.

Návštěvníci letního kina v Berouně se mohou těšit nejen na skvělé filmy, ale také na lepší komfort. Již v minulém roce investovalo město zhruba 1, 3 milionu korun do kompletní rekonstrukce elektroinstalace, dámských toalet, kamerového systému a připojení na pult centrální ochrany. Letos do konce června budou hotovy další úpravy: modernizují se pánské toalety, dále se diváci mohou těšit na nové venkovní LED osvětlení včetně nouzového světla, rekonstruuje se i povrch hlediště.

Letní kino se bude znovu odbývat i u letovského srubu U Kocoura. První filmová produkce se tu uskuteční 27. května od 21.30 hodin, kdy se bude promítat film Mrtvý muž v hlavní roli s Johnny Deppem. Letní kino bude také součástí Dobřichovického kulturního léta – bude se hrát každý červencový pátek od 21.30 hodin, přičemž výběr filmů je nyní v přípravě. Letní kino se tradičně plánuje i v Řevnicích.