Divadelníci chystají slavnosti a novou hru Naši furianti

Ze zkoušky Našich furiantů Foto: archiv

DOBŘICHOVICE – Dobřichovické kulturní léto 2023 se již pomalu blíží ke svému zahájení. Tento tradiční divadelní, filmový a koncertní svátek spojuje genius loci místa konání, tedy nádvoří rezidence Rytířského řádu Křižovníků s červenou hvězdou, s nadšením ochotnických divadelníků.

Dobřichovická divadelní společnost (DDS) pro letošní rok připravuje opět mnoho kulturních zážitků. Léto bude zahájeno 22. června premiérou představení DDS Naši furianti v režii uměleckého dua KUNA (Lucie Kukulová a Dušan Navařík). Další reprízy budou 23., 25. a 29. června a 1. a 2. července ve 20 hodin.

Představí se také sousedi z Řevnic – Divadelní studio Ivo Tamchyny, dále Divadlo Na Jezerce, Divadelní klub Jirásek a Divadelní soubor Hostivice. Můžete se těšit na koncerty Cella Republic, Roberta Křesťana a Druhé trávy a Bratří Ebenů. Každý pátek se navíc bude promítat letní kino.

Většinou vstupenek je již v předprodeji online na https://www.webticket.cz/program/dds, vstupenky na Naše furianty budou k dispozici od 25. května. Předprodej bude rovněž v Infocentru v Dobřichovicích.