Další vykradený dům, zloděj sebral kořenky

KRÁLŮV DVŮR – Berounští policisté šetří další případ vykradeného domu. Tentokrát se neznámý pachatel vloupal do domu v Králově Dvoře někdy mezi 6. a 10. květnem. V době události v domě majitelé nebyli.

Neznámý pachatel v ulici Na Poříčí překonal bez poškození vstupní branku na pozemek a následně vypáčil vstupní dveře do nemovitosti, ve které se poté volně pohyboval. Dům prohledal a odcizil sedm kusů nádob na koření v hodnotě dvou tisíc korun. Poškozením dveří pachatel způsobil škodu za další dva tisíce.

Skutek je prošetřován jako přečin krádeže a přečin porušování domovní svobody a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Aby se podařilo pachatele vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené nemovitosti v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Hořovice, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 872 710. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.