Chorus Angelus zkoušel v Jizerských horách

Foto: archiv sboru

Dětský pěvecký sbor Chorus Angelus strávil letní soustředění v Karlově v Jizerských horách. Děti i jejich vedoucí si pobyt velmi užili. A zkoušeli hlavně na sobotní řevnický festival Hravě a zdravě.

Letní soustředění měl Dětský pěvecký sbor Chorus Angelus původně strávit v Janově nad Nisou, kvůli nečekanému technickému problému ale musel sbor dva dny před odjezdem změnit místo pobytu. Díky doporučení a shodou šťastných náhod se během jediného dne podařilo zajistit příjemné ubytování s výbornou kuchyní v josefodolském Karlově. Na procházky do okolí i na celodenní výlet k vodopádům Jedlová s námi vyrazily obě sbormistryně, Ludmila Plzáková z černošického chorálku, i umělecká vedoucí Jana Egemová.

Během pobytu se všechny děti pilně připravovaly na zářijové vystoupení na rodinném festivale Hravě a zdravě v Řevnicích. Zájemci o naše sborové dění se mohou zastavit také u našeho stánku.
I nadále přijímáme nové členy. Máte doma dítě, které rádo zpívá? Chcete najít pro své dítě kvalitní a přitom zajímavé využití volného času v okolí? Přijďte se podívat na zkoušku některého z oddělení sboru! Nábor je otevřen i pro starší nadané děti. Zápis nových dětí probíhá v době zkoušek.

řípravná oddělení – chorálky zkouší v ZŠ Dobřichovice – budova 1. stupně (Raisova) v pondělí 14 – 15 hodin, v ZŠ Černošice v pondělí 13.30 – 14.30 hodin a v ZŠ Řevnice v úterý 14 – 15 hodin, koncertní oddělení v ZUŠ Černošice v pondělí 15.30 – 17.45 hodin. Bližší informace a čas zkoušek bude upřesněn na www.chorusangelus.cz. Začínáme v týdnu od 10. září.

Kontakt: Simona Kysilková Šnajperková, chorus.angelus@gmail.com, tel. 739 352 614, www.facebook.com/sborchorusangelus.

(skš)