Benefiční odpoledne oslaví ve všenorské škole

Foto: z archivu školy

VŠENORY – Desátý ročník zábavného benefičního odpoledne pro ZŠ a MŠ Josefa Kubálka Všenory se koná 20. listopadu od 14 hodin. Za získané prostředky škola nakoupí vybavení pro výuku robotiky a informatiky a podpoří děti, které to potřebují.

“Všichni se těšíme se na 10. ročník akce Zábavné benefiční odpoledne. Společné setkání proběhne v prostorách prvního stupně školy a na její zahradě. Čekají nás tvořivé dílničky, bazar a benefiční obchůdek, posezení s kávou a dobrotami a také malé překvapení. Možná najdete inspiraci pro blížící se advent nebo dárek pro někoho blízkého,” zve všechny Petra Lejnarová za tým rodičů.

Výtěžek této akce škola využije na nákup vybavení pro výuku informatiky a jako každý benefiční rok bude část financí určena na podporu dětí, které to potřebují. Tak, aby se všechny naše děti bez rozdílu mohly v průběhu roku účastnit společných akcí a aktivit.

“V minulém roce jsme se nemohli sejít osobně. Přesto se příznivci školy spojili a prostřednictvím darujme.cz pomohli vybavit žáky IT technikou potřebnou pro on-line výuku. V předchozích ročnících jsme mohli pořídit školní výukové pomůcky, rozšířit herní prvky na zahradě, vybavit metodickou knihovnu, přispět dětem na blokovou výuku tělocviku, na společné aktivity, na funkční počítače do výuky a na mnoho dalších věcí. Velmi si toho vážíme,” dodává Petra Lejnarová.

ZŠ Všenory můžete podpořit také prostřednictvím portálu darujme.cz.