Zimohraní uvede poctu Zuzaně Navarové i Notičky

Foto: z archivu pořadatelů festivalu

ČERNOŠICE – Hudební festival Zimohraní dorazí i do dolního Poberouní. V rámci 16. ročníku se koná zahajovací koncert Pocta Zuzaně Navarové na I. adventní neděli 27. listopadu od 20 hodin v černošickém Club Kině. V prosinci se pak můžete těšit na Notičky ve Všenorech.

Kapela Pocta Zuzaně Navarové vznikla v roce 2017 z původní kapely Jazz Elements působící na české scéně od roku 2015. Na jednom ze svých koncertů se kapela rozhodla pro radost zahrát pár písniček od kapel Nerez a Koa a koncert měl takový úspěch, že se po nějakém čase rozhodli dál pokračovat jako Pocta Zuzaně Navarové.

Po úspěšném vystoupení skvělých muzikantů v čele se zpěvačkou Barborou Červinkovou na loňském ročníku festivalu Zimohraní se rozhodli pořadatelé pozvat tuto sympatickou formaci opět do útulných prostor Club Kina v Černošicích. Koncerty mají skvělou atmosféru a kapela dokáže souznít s publikem především prostřednictvím dokonalé interpretaci a vřelosti, kterou tvorbě Zuzky Navarové věnují.

Na koncertech uslyšíte písně kapel Nerez i Koa v originálním podání šestičlenné sestavy, v níž na kytary hrají Tomáš Pecka a Standa Šedivý, bubnuje Tonda Jína, trubku a perkuse ovládá Nick Arthofer a bezpražcovou baskytaru Honza Neruda. „Snažíme se o co nejvěrnější podání písní. Zuzky tvorba je nesmrtelná a pro nás i publikum jsou to vždy velmi emotivní koncerty. Každý koncert hrajeme s velkou pokorou.“

PROGRAM FESTIVALU ZIMOHRANÍ

Neděle 27. listopadu 20.00

POCTA ZUZANĚ NAVAROVÉ – Jazz Elements Ensemble

Club Kino Černošice

Neděle 4. prosince 20.00

KAREL PLÍHAL

Divadlo ABC Praha

 

Sobota 10. prosince 17.00

VÁNOČNÍ KONCERT DĚTSKÉ LIDOVÉ MUZIKY NOTIČKY

Kulturní dům Všenory

Neděle 11. prosince 14.00

VÁNOCE S CHOREOU

Divadlo ABC Praha

 

Čtvrtek 15. prosince 19.00

VÁNOCE ASONANCE

Divadlo Hybernia Praha

 

Neděle 18. prosince 18.00

PRAGA CAMERATA

Kostel u Salvátora Praha

 

Neděle 8. ledna 2023 20.00

BRATŘI EBENOVÉ & HOSTÉ

Divadlo Hybernia Praha