Výherce soutěže s Panskou zahradou

Foto: Panská zahrada

V uplynulém měsíci jste měli možnost soutěžit o noc v novomanželském apartmá s večeří pro dva v hodnotě 8 tisíc korun ve zbrusu novém areálu Panská zahrada. Známe výherce!

Soutěžící museli zodpovědět tři otázky správně a jednu co nejpoutavěji.

Správné odpovědi:

1)      Soukromou terasu najdete na střeše.

2)      Z jídel si můžete dát například jehněčí roládu se šťouchanými brambory (výběr je široký, všichni soutěžící odpověděli správně).

3)      Šéfkuchař restaurace Panská zahrada se jmenuje František Hozman a profesionálně vaří 17 let.

Vybrat nejpoutavější odpověď na otázku Pro koho byste rádi vyhráli noc ve svatebním apartmá s večeří a proč? nebylo jednoduché. Nakonec ale přece jen s odstupem od ostatních zvítězila tato.

„Začátkem prosince jsme se ženou oslavili výročí 5 let společného života. Respektive neoslavili. Dodnes mám s jistou mírou nadsázky stále tichou domácnost, protože jsem na výročí svatby jaksi zapomněl. Od té doby se snažím svůj prohřešek odčinit a vyžehlit tento vroubek všemi možnými způsoby, ale zatím se příliš nedaří. Luxusní prostředí novomanželského apartmánu Panské zahrady s večeří se zdá být tím pravým, dokonalým řešením, jak si manželku udobřit. Bazén, wellness, romantické chvíle na střešní terase… Co víc si přát? Yes! Tímto bych získal tolik plusových bodů, kolik jsem naposledy nahrál snad jen kdysi dávno, ještě před svatbou. 🙂

Výhercem se stal Jiří Gorec. Srdečně blahopřejeme!

(red)