Všeradičtí dobrovolní hasiči pořádají 4. drakiádu

VŠERADICE – Dobrovolní hasiči zvou všechny děti na tradiční drakiádu. Uskuteční se v sobotu 4. listopadu v prostoru bývalé čtyřkolkové dráhy (nad všeradickým hřbitovem). Startuje se ve 14 hodin.

A na co se mohou děti těšit? Na soutěž o nej… draky v rozličných kategoriích: nejdéle ve vzduchu, nejvýše létající, nejmenší, nejbarevnější a podobně (diplomy i věcné ceny zajištěny), dále na dračí stezku kolem areálu s úkoly a tajenkou za odměnu, na tematickou výtvarnou dílničku se soutěží o tři nejlepší výtvory a hodnotné ceny a také na tematické sportovní a dovednostní soutěže o drobné odměny.

„Předpokládáme, že vám při pouštění draků a plnění úkolů řádně vyhládne, a proto pro vás připravujeme bohaté občerstvení. Chybět nebude polévka, klobása na grilu či buřtíky, které si budete moci sami opéct na přichystaném ohništi. Vhod v podzimním počasí jistě přijdou i teplé nápoje (včetně teplé griotky či grogu). Samozřejmostí jsou pivo a limo. Letošní horkou a sladkou novinkou budou palačinky, které jistě ocení nejen děti,“ lákají na drakiádu organizátoři.

Vstupné je dobrovolné a jeho výtěžek bude věnován na odměny pro děti na tuto či příští akci hasičů. V případě velmi nepříznivých povětrnostních podmínek se akce ruší.